Jump to content

Que te perdone Dios

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

"Que te perdone Dios... yo no" (Titulli ne shqip - "Te te fale Zoti... une jo") eshte nje telenovele meksikane e prodhuar ne vitin 2015 nga Angelli Nesma Medina per Televisa dhe e transmetuar ne Canal de las Estrellas . Eshte nje riberje e telenoveles Abrázame muy fuerte e prodhuar ne vitin 2000.

Versioni tjetër[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 "Que te perdone Dios... yo no" (Titulli ne shqip - "Te te fale Zoti... une jo") eshte nje telenovele meksikane e prodhuar ne vitin 2015 nga Angelli Nesma Medina per Televisa dhe e transmetuar ne Canal de las Estrellas . Eshte nje riberje e telenoveles Abrázame muy fuerte e prodhuar ne vitin 2000.

Protagonistë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Antagonistë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktorë tjerë kryesor[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "ALTAIR JARABO SERÁ LA VILLANA EN 'QUE TE PERDONE DIOS'". Televisa.com (në spanjisht). Marrë më 21 nëntor 2014.

Lidhje e jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]