Quintanas de Gormaz

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Quintanas de Gormaz (Soria) Mapa.svg

Quintanas de Gormaz është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.