Radio Ilirida

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Radio Ilirida startoi për herë të parë me 11-07-2010 nga ora 19.00 vetëm ne program startues ku kësajë radio ia dhanë besimin një numër i madh i miqësh,dëgjues dhe bashkatdhetarë anë e mbanë botës.Radio Zeri i Ilirides do të jetë një radio e cila nuk do të ketë cenzurë do të ketë risi dhe programe për të gjitha moshat,nuk është me rëndesi kush na dëgjon, i ri apo plak,për të gjithë do të ketë diçka nga pak. - Radio Ilirida me studio qëndrore gjendet në Itali.


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]