Ragmi Mustafa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ragmi Mustafa ishte kryetari i Luginës se Preshevës.

Jeta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Zoti Ragmi (VOJA) Mustafa lindi në... dhe jeton ne fshatin e quajtur Zhunice është fshat qe shtrihet ne Luginën e Preshevës...

Shkollimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Si fillim ndoqi shkollën fillore ne...

Karriera politike[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Zoti Mustafa u fut ne politike ne vitin...