Renieblas

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Renieblas (Soria) Mapa.svg

Renieblas është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]