Richard Schiff

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Richard Schiff (2012)

Richard Schiff lindi më 27 May 1955-, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmi Man of Steel.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Richard Schiff – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale