Rifat Dedja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Rifat Dedja kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] në vitet 1958-1961 dhe 1962-1964.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.