Rocky Carroll

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rocky Carroll
RockyCarrollHWOFOct2012.jpg
Carroll, 2012
Informacione personale
Ditëlindja 1963

Roscoe "Rocky" Carroll lindi më 1963. Është një aktor dhe komedian amerikan.

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.