Rosie Huntington-Whiteley

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rosie Huntington-Whiteley (2014)

Rosie Huntington-Whiteley është një modele dhe aktore angleze. Njihet për bashkëpunimin e saj me Victoria's Secret.