Rreth-Kale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Albania.svg Rreth-Kale
Noimage.png
Emri: Rreth-Kale
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Muhurr
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Rreth-Kale është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia[redakto | përpunoni burim]

Demografia[redakto | përpunoni burim]

Ekonomia[redakto | përpunoni burim]

Historia[redakto | përpunoni burim]

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]