Ruth Westheimer

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ruth Westheimer
Dr. Ruth Westheimer 2009.jpg
Westheimer, 2009
Informacione personale
Vendlindja Wiesenfeld, Germany
Faqja zyrtare http://www.drruth.com/

Karola Ruth Siegel lindi më 1928. Është një aktor dhe komedian german.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.