Sabah Bizi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Sabah Bizi lindur më 13 nëntor 1946, ish futbollist shqiptar i cili ka luajtur për Vllaznin e Shkodrës dhe Partizanin e Tiranës si dhe me ekipin kombëtar të Shqipërisë.