Sabri Pilkati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Sabri Pilkati kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] në vitet 1951-1951, 1961-1962, 1965-1966.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.