Sally Kellerman

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Sally Kellerman
Sally Kellerman at Boston University, 2009.jpg
Kellerman, 2009
Informacione personale
Ditëlindja 1937

Sally Clare Kellerman lindi më 1937. Është një aktor dhe komedian.