San Leonardo de Yagüe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
San Leonardo de Yagüe (Soria) Mapa.svg

San Leonardo de Yagüe është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.