Sh.B. Elta BS

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shtëpia Botuese Elta BS është themeluar në vitin 2004. Selia e saj është në Prishtinë dhe merret me botimin e autoreve me më ndikim nga bota e biznesit. Deri më tani ka botuar mbi 40 tituj të ndryshëm nga autor si psh. Brian Tracy, Donald Trump, Robert Kiyosaki, Zig Ziglar, etj.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]