Sharri (mundje)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Klubi i Mundjes "SHARRI" (shkurt KM "SHARRI") është klub i mundjalistëve të Hanit të Elezit, antarë të Federatës së Mundjalistëve të Kosovës.

Përbërja e klubit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Udhëheqsia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Trajnerët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Mundësit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Atletik Basketboll Boks Hendboll Futboll Karate Pingpong Shah
Volejboll Mundje Peshëngritje Alpinizëm Çiklizem Not Xhudo Flag of Kosovo.svg
Wrestling pictogram.svg
Wrestling pictogram.svg

KM PRISHTINA - Prishtinë ·  KM ERA - Prishtinë ·  KM Hidroterm - Suharek ·  KM Ben-Af - Prizren ·  KM Kosova e Vushtrris - Vushtrri ·  KM Sharri - Hani i Elezit ·  KM Unio Commerce - Hani i Elezit ·  KM Kastrioti - Ferizaj ·