Shkalla e III - e mbrojtjes së llojeve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shkalla e III - e mbrojtjes - aplikohet në zonë të destinuar për ndërtimin e objekteve për rekreacion, turizëm dhe nevojat e banorëve në zona të mbrojtura.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR MBROJTJEN E NATYRËS Në amëzën assembly-kosova.org Archived 29 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.