Shkencat e Librarisë dhe Informacionit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shkencat e Librarisë dhe Informacionit janë shkenca që merren me studimin e mbledhjes, shpërndarjes etj, të informatave.

Shiko dhe kete[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]