Shoqata e peshkatarëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shoqata e peshkatarëve grup i peshkatarëve të regjistruar që merren me peshkim sportiv-rekreativ;[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR PESHKATARI DHE AKUAKULTURË Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine