Shqipëri 0–0 Maqedoni (17 Nëntor 2010)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ndeshja miqësore e futbollit Shqipëri-Maqedoni u luajt në Korçë më 17 nëntor 2010 në stadiumin "Skënderbeu". Miqesorja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë u mbyll në barazim, 0-0.