Shtëpia e vjetër

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një peshkatar, babai i një fëmije të vetëm, punon me anijen e njerkut të tij,i bllokuar në një moment tragjik në të kaluarën dhe të tashmen e tij të pashpresë.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Drejtor: Genti Kame
  • Skenari:Genti Kame
  • Kinematografia: Royald Elezaj
  • Kostumografia: Stela Laknori
  • Muzika: Genti Lako
  • Ekipi: Bruno Shllaku Paskualina Gruda Mia Kantardzieva Teoman Maksut
  • Prodhuar nga: Gentius Films

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]