Kategoria:Gabime CS1: Mungon parametri i gjuhës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kjo është kategoria dedikuar artikujve që kanë burime ku mungon parametri i gjuhës. Artikujt e gjendur këtu janë kategorizuar automatikisht nga moduli CS1. Kategoria duhet të përmbajë sa më pak artikuj të jetë e mundur (në mos fare). Nëse shihni artikuj këtu, ju lutemi, rregulloni gabimet duke ndjekur këshillat e shpjeguara te Ndihmë:Gabimet CS1. Ju lutemi, mos e fshini kategorinë dhe nëse në të nuk gjendet asnjë artikull.

Faqet në kategorinë "Gabime CS1: Mungon parametri i gjuhës"

Kjo kategori ka 200 faqe nga 15.124 gjithësej.

(faqja paraardhëse) (faqja pasardhëse)

A

(faqja paraardhëse) (faqja pasardhëse)