A është deterministe teoria kuantike

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
A është deterministe teoria kuantike
A është deterministe teoria kuatike - kopertinë.jpg
Kopertina e librit "A është deterministe teoria kuatike"
AutoriRexhep Meidani
Titulli origjinalA është deterministe teoria kuantike
ShtetiShqipëri
GjuhaShqip
BotuesiShtëpia Botuese Toena
Botimi2007
Faqe238
ISBN978-99943-1-229-0

A është deterministe teoria kuantike është një debat filozofiko shkencor, vepër e shkruar nga Rexhep Meidani dhe botuar nga Shtëpia Botuese Toena [1].

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]