Jump to content

Shtatë (7)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Shtatë (7) Numri që vjen menjëherë pas gjashtës dhe që shënon një sasi të barabartë me gjashtë edhe një.

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Fjalor i gjuhës së sotme shqipe.