Shukrije Bunjaku-Mani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shukrije Gjigoli aka ma e forta


Siq e dini te gjith kjo esht nje vajz e bukur e cila ndihmon ne pastrimin e bakterieve Bakteret jan te pajisura me pajisje SHU emri shukrije rrjedh nga latinishtja SHU-maqin e lamjes KRIJE - KRIJES popo me e bukura ne bot shukiShiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Wikibooks-logo.png Wiki Libri: Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani


Kgoria:Biografi shqiptarësh