Skaçinca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Skaçinca
Fshat
Vendndodhja
Skaçinca is located in Maqedonia e Veriut
Skaçinca
Skaçinca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 652 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 36′ 00″ Veri

21° 48′ 29″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)