Skeda:Algeria CIA map.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Algeria_CIA_map.png((përmasa 330 × 355 px, madhësia skedës: 10 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
العربية: خريطة الجزائر من (و م م)
English: Algeria map from CIA World Factbook, converted from original GIF format
Español: Mapa de Argelia
Français : Carte de l'Algérie
Data
Burimi https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/ag.html
Autori United States Central Intelligence Agency
Versione tjera

[redakto]

Licencimi:

Public domain
This image is in the public domain because it contains materials that originally came from the United States Central Intelligence Agency's World Factbook.

беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | čeština | Deutsch | Zazaki | English | Esperanto | español | eesti | suomi | français | hrvatski | italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | македонски | മലയാളം | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | русский | sicilianu | slovenščina | српски / srpski | தமிழ் | Türkçe | українська | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme26 shkurt 2005 15:52Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 shkurt 2005 15:52330 × 355 (10 KB)AlfioMap of Algeria

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.