Skeda:Bandera de Móra d'Ebre.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 750 × 500 pixel, madhësia e skedës: 133 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Català: Bandera apaïsada, de proporcions dos d'alt per tres de llarg, blanca, amb una faixa ondada de mitja, tres i mitja crestes blau fosc, de gruix 1/14 de l'alçària del drap, posada a 1/7 de la vora inferior, i amb la morera verd fosc fruitada de porpra, de l'escut, d'amplària 8/21 de la del drap i d'alçària 17/28 de la del mateix drap, juxtaposada al centre de la vora superior de la faixa.[1]
Español: Bandera apaisada, de proporciones dos de alto por tres de largo, blanca, con una faja ondada de media, tres y media crestas azul oscuro, de grueso 1/14 de la altura del paño, puesta a 1/7 del borde inferior, y con la morera verde oscuro frutada de púrpura, del escudo, de anchura 8/21 de la del paño y de altura 17/28 de la del mismo paño, yuxtapuesta en el centro del borde superior de la faja.[2]

Referències

Kësaj figure është e lehtë ti shtosh kornizë. Përdor parametrin border
:
Bandera de Móra d'Ebre.svg
[[File:Bandera de Móra d'Ebre.svg|border|96x176px]]
Data
Burimi Self work,
SVG in SVG.svg This vector image includes elements that have been taken or adapted from this: Escut de Móra d'Ebre.svg Escut de Móra d'Ebre.svg.

Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.
Autori Albert Mestre
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Albert Mestre, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: Albert Mestre
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.


This file depicts a flag or a coat of arms of an administration of Catalonia (Spain). The usage of such symbols is governed by legal restrictions, independent of the copyright status of the depiction shown here. Some of the restrictions are:
  • The image cannot be used in a composition of images (including logos of organizations, unions, private associations or political parties).
  • The image cannot represent something other than the local entity.

català | English | español | italiano | македонски | +/−

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 maj 2010 23:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 maj 2010 23:34750 × 500 (133 KB)Cameta{{Information |Description={{ca|Bandera apaïsada, de proporcions dos d'alt per tres de llarg, blanca, amb una faixa ondada de mitja, tres i mitja crestes blau fosc, de gruix 1/14 de l'alçària del drap, posada a 1/7 de la vora inferior, i amb la morera

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata