Skeda:Double-alaskan-rainbow.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.919 × 1.008 px, madhësia skedës: 2,25 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Full featured double rainbow in Wrangell-St. Elias National Park, Alaska.
Data
Burimi English Wikipedia
Autori Eric Rolph at English Wikipedia
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Versione tjera

File:Double-alaskan-rainbow-airbrushed.jpg - with people removed

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 korrik 2007 10:30Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 korrik 2007 10:301.919 × 1.008 (2,25 MB)BokicaK{{Information |Description=Full featured double rainbow in Wrangell-St. Elias National Park, Alaska. |Source=English Wikipedia |Date= |Author=Eric Rolph |Permission= |other_versions= }} {{cc-by-sa-2.5}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata