Skeda:Downtown Summerville SC.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Downtown_Summerville_SC.jpg((përmasa 640 × 480 px, madhësia skedës: 193 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Historic Downtown Summerville, SC
Logo of the United States National Park Service.svg
This is an image of a place or building that is listed on the National Register of Historic Places in the United States of America. Its reference number is
76001701
Data
Burimi http://www.searchforcharlestonrealestate.com/summerville-real-estate.php
Autori Lee Keadle
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

http://www.searchforcharlestonrealestate.com/


w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Licencimi:

© Krijuesi i kësaj skede lejon këdo ta përdorë për çdo qëllim, me kusht që krijuesi është i atribuar si duhet. Rishpërndarja, puna derivative, përdorimi komercial, dhe të gjitha përdorimet janë të lejuara.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme4 mars 2013 22:39Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 mars 2013 22:39640 × 480 (193 KB)Lkeadle{{subst:Upload marker added by en.wp UW}} {{Information |Description = {{en|Historic Downtown Summerville, SC}} |Source = http://www.searchforcharlestonrealestate.com/summerville-real-estate.php |Date = 06/21/2011 |Author = Lee Keadle |Permission = htt...

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata