Skeda:Escut de Cantallops.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 605 × 975 pixel, madhësia e skedës: 166 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Artist
Stema
Català: de Cantallops, Girona, Espanya.
English: Cantallops, Girona, Spain.
Español: de Cantallops, Gerona, España.
blazonry
Català: Escut caironat: d'or, un llop de sable. Per timbre una corona mural de poble.
Español: Escudo embaldosado: de oro, un lobo de sable. Por timbre una corona mural de pueblo.
References
Català: RESOLUCIÓ de 15 d'octubre de 1999, per la qual es dóna conformitat a l'adopció de l'escut heràldic del municipi de Cantallops. (in català) (pdf). DOGC núm. 3007. Generalitat de Catalunya (1999-11-03) Retrieved on 28 April, 2013.
Español: RESOLUCIÓN de 15 de octubre de 1999, por la que se da conformidad a la adopción del escudo heráldico del municipio de Cantallops. (in español) (pdf). DOGC núm. 3007. Generalidad de Cataluña (1999-11-03) Retrieved on 28 April, 2013.
Data 12 shkurt 2008
Burimi E bërë vet
Inkscape-yes.svg
This vector image was created with Inkscape.
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
This file depicts a flag or a coat of arms of an administration of Catalonia (Spain). The usage of such symbols is governed by legal restrictions, independent of the copyright status of the depiction shown here. Some of the restrictions are:
  • The image cannot be used in a composition of images (including logos of organizations, unions, private associations or political parties).
  • The image cannot represent something other than the local entity.

català | English | español | italiano | македонски | +/−

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme29 korrik 2008 10:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 korrik 2008 10:46605 × 975 (166 KB)XavigivaxNuevo degradado en corona mural.
12 shkurt 2008 17:01Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shkurt 2008 17:01605 × 975 (217 KB)Xavigivax{{Information |Description='''Català:''' Escut de Cantallops, Girona, Espanya.[]<br> '''Castellano:''' Blasón de Cantallops, Gerona, España. '''English:''' Coats of arms of Cantallops, Girona, Spain. |Source=self-made{{inkscape}} |Date=-febrer-2008 |Au

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: