Skeda:Escut de Pallejà.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 550 × 975 pixel, madhësia e skedës: 298 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Català: Escut de Pallejà, Barcelona, Espanya.
English: Coats of arms of Pallejà, Barcelona, Spain.
Español: Escudo de Pallejà, Barcelona, España. Partido y semicortado: 1º de oro, cuatro palos de gules; 2º de sinople, una cruz abscisa de argén acostada a los lados de dos palmas de argén puestas en palo; 3º de oro, tres torres de azur. Al timbre, corona real cerrada.
Data
Burimi E bërë vet
Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.
Autori Xavigivax (Taller de Heráldica y Vexilología in the Spanish Wikipedia Proyecto Heraldica Wikipedia.svg)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.
Xavigivax, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.
Atributim: Xavigivax
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme8 shtator 2009 12:53Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 shtator 2009 12:53550 × 975 (298 KB)XavigivaxCanvis petits al disseny
17 mars 2009 17:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 mars 2009 17:25550 × 975 (279 KB)XavigivaxColores invertidos 3 cuartel.
17 mars 2009 17:05Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 mars 2009 17:05550 × 975 (264 KB)Xavigivax{{Information |Description={{ca|Escut de Pallejà, Barcelona, Espanya.''}} {{en|Coats of arms of Pallejà, Barcelona, Spain.}} {{es|Escudo de Pallejà, Barcelona, España. ''Partido y semicortado: 1º de oro, cuatro palos de gules; 2º de sinople, una c

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: