Skeda:Finland location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 872 × 1.718 pixel, madhësia e skedës: 1,07 MB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte von Finnland

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 235 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 70.4° N
 • S: 59.5° N
 • W: 19° O
 • O: 32° O
English: Location map of Finland

Equirectangular projection, N/S stretching 235 %. Geographic limits of the map:

 • N: 70.4° N
 • S: 59.5° N
 • W: 19° E
 • E: 32° E
Data
Burimi own work, using United States National Imagery and Mapping Agency data
Autori NordNordWest
Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 mars 2011 11:50Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 mars 2011 11:50872 × 1.718 (1,07 MB)NordNordWestupd
20 janar 2010 21:41Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 janar 2010 21:41872 × 1.536 (1,2 MB)NordNordWestupdate
5 gusht 2008 19:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 gusht 2008 19:12873 × 1.536 (1,07 MB)NordNordWest
30 korrik 2008 12:54Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 korrik 2008 12:54873 × 1.536 (1,01 MB)NordNordWestoptimized
8 korrik 2008 19:55Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 korrik 2008 19:55873 × 1.536 (1,33 MB)NordNordWest
7 korrik 2008 15:05Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 korrik 2008 15:05873 × 1.536 (1,28 MB)NordNordWest
30 qershor 2008 20:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 qershor 2008 20:31873 × 1.536 (1,38 MB)NordNordWest
29 qershor 2008 21:35Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 qershor 2008 21:35873 × 1.536 (1,38 MB)NordNordWest{{Information |Description= {{de|Positionskarte von Finnland}} Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 210 %. Geographische Begrenzung der Karte: * N: 70.4° N * S: 59.5° N * W: 19° W * O: 32° W {{en|Location map of [[:en:Finland|Finlan

Përdorimi global i skedës