Stampa:Harta Finlanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Finland location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Finlanda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Finlanda)
emri Finlanda
koordinatat
skajore
70.4
19.0 ←↕→ 32.0
59.5
qendra e hartës 64°57′V 25°30′L / 64.95°V 25.5°L / 64.95; 25.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]