Skeda:Flag of Sumy.gif

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Flag_of_Sumy.gif((përmasa 567 × 567 px, madhësia skedës: 35 KB, lloji MIME: image/gif))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Українська: Прапор міста Суми
Data
Burimi E bërë vet
Autori Prudon

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Public domain
According to the Article 10 of the Law of Ukraine on Copyright and Related rights this work is in the public domain within Ukraine and possibly in other jurisdictions because it is one of the following:
  • (a) daily news or details of current events that constitute regular press information;
  • (b) works of folk art (folklore);
  • (c) official documents of a political, legislative or administrative nature (laws, decrees, resolutions, court awards, State standards, etc.) issued by government authorities within their powers, and official translations thereof;
  • (d) State symbols of Ukraine, government awards; symbols and signs of government authorities, the Armed Forces of Ukraine and other military formations; symbols of territorial communities; symbols and signs of enterprises, institutions and organizations; (includes postage stamps)
  • (e) coins and banknotes;
  • (f) transport schedules, TV and radio broadcast schedules, telephone directories and other similar databases that do not meet the originality criteria and to which the sui generis right (a particular or special right) is applicable;
Note that drafts of anything that falls under sections (d) and (e), unless officially approved, are under copyright.

беларуская | беларуская (тарашкевіца)‎ | Deutsch | English | македонски | русский | українська | +/−
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme15 korrik 2013 15:00Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 korrik 2013 15:00567 × 567 (35 KB)PrudonReverted to version as of 12:56, 15 July 2013
15 korrik 2013 14:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 korrik 2013 14:59567 × 567 (35 KB)PrudonПриведення кольору прапора у відповідність з існуючими зразками
15 korrik 2013 14:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 korrik 2013 14:56567 × 567 (35 KB)PrudonПриведення кольору прапора у відповідність з існуючим зразком
15 korrik 2013 14:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 korrik 2013 14:43354 × 354 (7 KB)PrudonReverted to version as of 16:53, 9 August 2011
15 korrik 2013 14:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 korrik 2013 14:12354 × 354 (7 KB)PrudonReverted to version as of 16:53, 9 August 2011
19 janar 2012 10:52Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 janar 2012 10:52354 × 354 (8 KB)PrudonYellow line above the coat of arms.
9 gusht 2011 18:53Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 gusht 2011 18:53354 × 354 (7 KB)Prudon

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: