Skeda:Kit left arm three adidas white left shoulder stripes.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kit_left_arm_three_adidas_white_left_shoulder_stripes.png((përmasa 31 × 59 px, madhësia skedës: 370 bytes, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
English: Three blue stripes placed on the left shoulder/arm - Football kit part.
Dansk: Tre blå striber lokaliseret på den venstre skulder/arm - Del af spilledragt.
English: adidas short 90' style
Data (UTC)
Burimi
Autori


Applications-graphics.svg
This is a retouched picture, which means that it has been digitally altered from its original version. The original can be viewed here: Kit shorts three red right shoulder stripes on red.png. Modifications made by GIMP 2.6.8.


w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

This image is a derivative work of the following images:

 • File:Kit_body_three_blue_left_shoulder_stripes.png licensed with Cc-by-sa-3.0-migrated, GFDL
  • 2007-10-17T23:52:56Z Froztbyte 38x59 (659 Bytes) {{Information |Description= {{en|'''Three blue stripes placed on the left shoulder/arm''' - Football kit part.}} {{da|'''Tre blå striber lokaliseret på den venstre skulder/arm''' - Del af spilledragt.}} |Source=Based på [[
 • File:Kit_left_arm_three_blue_left_shoulder_stripes.png licensed with Cc-by-sa-3.0-migrated, GFDL
  • 2007-10-17T23:53:51Z Froztbyte 31x59 (362 Bytes) {{Information |Description= {{en|'''Three blue stripes placed on the left shoulder/arm''' - Football kit part.}} {{da|'''Tre blå striber lokaliseret på den venstre skulder/arm''' - Del af spilledragt.}} |Source=Based på [[
 • File:Kit_shorts_three_red_right_shoulder_stripes_on_red.png licensed with Cc-by-sa-3.0, GFDL
  • 2010-05-13T12:19:01Z ManuelM 100x72 (712 Bytes) {{Information |Description={{en|1=adidas short 90' style}} |Source={{own}} |Author=[[User:ManuelM|ManuelM]] |Date=2010-05-13 |Permission= |other_versions= }} [[Category:Football kit shorts]]

Uploaded with derivativeFX

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 korrik 2010 22:11Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 korrik 2010 22:1131 × 59 (370 bytes)3BRBS{{Information |Description={{en|'''Three blue stripes placed on the left shoulder/arm''' - Football kit part.}} {{da|'''Tre blå striber lokaliseret på den venstre skulder/arm''' - Del af spilledragt.}} {{en|1=adidas short 90' style}} |Source=*[[:File:Ki

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: