Skeda:Lisbon holiday (18798806522).jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.920 × 2.560 px, madhësia skedës: 1,27 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

We had a week in Lisbon in early June. Had a good look around the city, a day trip to Sintra and a boat trip on the Tagus.

Data
Burimi Lisbon holiday
Autori Bryn Pinzgauer

Licencimi:

w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by Bryn Pinzgauer at https://www.flickr.com/photos/12394349@N06/18798806522. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-2.0.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme21 qershor 2015 16:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 21 qershor 2015 16:561.920 × 2.560 (1,27 MB)TmTransferred from Flickr via Flickr2Commons

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata