Skeda:Location Mondariz Balneario.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 512 × 553 pixel, madhësia e skedës: 551 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Location of Mondariz-Balneario within Galicia.

Data (UTC)
Burimi I (Az88 (talk)) created this work entirely by myself.
Autori Az88 (talk)

Licencimi:

Az88 at anglisht Wikipedia, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: Az88 at anglisht Wikipedia
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to en.wikipedia.
Data/Ora Dimensionet Përdoruesi Koment
2010-08-03 12:26:39 512× 553× Az88 {{Information |Description = Location map of Mondariz Balneario |Source = [[File:Spain Galicia location map.svg]] |Date = ~~~~~ |Author = [[Miguillen]] |Permission = |other_versions = }}
2010-05-06 15:21:32 762× 789× Az88 {{Information |Description = Location of Mondariz-Balneario within Galicia. |Source = I (~~~) created this work entirely by myself. |Date = ~~~~~ |Author = ~~~ |other_versions = }}

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme16 tetor 2016 11:20Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 tetor 2016 11:20512 × 553 (551 KB)FastilyCloneTransferred from en.wikipedia (MTC!)

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata