Skeda:Matthew McConaughey - Goldene Kamera 2014 - Berlin.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.261 × 1.891 px, madhësia skedës: 1,85 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Matthew McConaughey bei der Verleihung der Goldenen Kamera 2014 in Berlin
English: Matthew McConaughey at the awards of the Goldene Kamera 2014 in Berlin
Data
Burimi E bërë vet
Autori Avda
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
This image was made by Avda

Please credit this with : Avda / avda-foto.de in the immediate vicinity of the image. A link to my website www.avda-foto.de is much appreciated but not mandatory.

An email to

UserIconMail.svg Avda would be appreciated too.

The image is available in higher resolutions and other versions / renderings on request. Also similar pictures taken from different perspectives are probably available. (Series of pictures taken at the same occasion.) If you would like a special permission to use the image without mentioning my name or the license, please contact me. Also requests for licensing, purchasing or other usages of the image are answered quickly at UserIconMail.svgAvda or via contact at my homepage.

Feel free to follow my Flickr fotostream under http://www.flickr.com/photos/93015232@N04/

Avda / www.avda-foto.de, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: Avda / www.avda-foto.de
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Personality rights
Although this work is freely licensed or in the public domain, the person(s) shown may have rights that legally restrict certain re-uses unless those depicted consent to such uses. In these cases, a model release or other evidence of consent could protect you from infringement claims. Though not obliged to do so, the uploader may be able to help you to obtain such evidence. See our general disclaimer for more information.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme13 nëntor 2014 19:07Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 nëntor 2014 19:071.261 × 1.891 (1,85 MB)AvdaCropped from original (RAW) for better quality
24 qershor 2014 21:01Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 qershor 2014 21:011.365 × 1.807 (2,19 MB)RanZagcropped
3 mars 2014 06:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 mars 2014 06:461.365 × 2.048 (2,34 MB)AvdaUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata