Skeda:Mehmet Akif.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mehmet_Akif.jpg((përmasa 420 × 550 px, madhësia skedës: 55 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Mehmed Âkif (Ersoy)
Data before 1923
date QS:P,+1923-00-00T00:00:00Z/7,P1326,+1923-00-00T00:00:00Z/9
Burimi Image in www.mehmetakifersoy.com
Autori Unknown

Licencimi:

Public domain
This work first published in the Ottoman Empire is now in the public domain because the Empire's copyright formalities were not met (copyright notice, registration, and deposit), or because the copyright term (30 years after the death of the author, sometimes less) expired before the Empire was dissolved (details).
Ottoman flag alternative 2.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme13 mars 2012 12:44Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 mars 2012 12:44420 × 550 (55 KB)Takabeg

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: