Skeda:Mirounga leonina male.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.436 × 2.338 px, madhësia skedës: 1,2 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: southern elephant-seal (Mirounga leonina) male on northern shore of Kerguelen Islands
Français : éléphant de mer du sud (Mirounga leonina) mâle sur la côte nord des îles Kerguelen
Deutsch: Südlicher See-Elefant (Mirounga leonina, Männchen) an der Nordküste der Kerguelen-Inseln
Data
Burimi self-made (scan of paper photo)
Autori B.navez
Versione tjera
Camera location49° 06′ 25,3″ S, 70° 13′ 58,06″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme7 dhjetor 2015 13:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 dhjetor 2015 13:223.436 × 2.338 (1,2 MB)Frank BehnsenEnhanced gradation, saturation, image sharpness.
18 gusht 2005 09:30Thumbnail për versionin duke filluar nga 18 gusht 2005 09:303.436 × 2.338 (757 KB)B.navez{{dual-license}} ''fr:'' éléphant de mer du sud (mâle) ''en:'' southern elephant-seal (male) scan de photo :B.navez - Kerguelen - 1999

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.