Skeda:Netherlands location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 888 × 1.001 pixel, madhësia e skedës: 139 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte der Niederlande

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 160 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 53.7° N
 • S: 50.6° N
 • W: 3.1° O
 • O: 7.5° O
English: Location map of the Netherlands

Equirectangular projection, N/S stretching 160 %. Geographic limits of the map:

 • N: 53.7° N
 • S: 50.6° N
 • W: 3.1° E
 • O: 7.5° E
Data
Burimi own work, using
 • United States National Imagery and Mapping Agency data
 • World Data Base II data
Autori Lencer
Versione tjera

Derivative works of this file: Regenbogen location map.svg

Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 janar 2019 12:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 janar 2019 12:26888 × 1.001 (139 KB)Thaytssmall border corrections
2 janar 2019 13:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 janar 2019 13:26888 × 1.001 (139 KB)Thaytsfixed border segments
30 dhjetor 2018 12:54Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 dhjetor 2018 12:54888 × 1.001 (145 KB)NordNordWestupd 2019
17 shkurt 2013 23:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 shkurt 2013 23:25888 × 1.001 (153 KB)Io Herodotusadded Maasvakte2
31 korrik 2012 17:57Thumbnail për versionin duke filluar nga 31 korrik 2012 17:57888 × 1.001 (145 KB)NordNordWestupd
31 korrik 2012 17:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 31 korrik 2012 17:56888 × 1.001 (145 KB)NordNordWestupd
3 mars 2011 18:32Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 mars 2011 18:32888 × 1.001 (225 KB)Lencerfix border
11 shtator 2008 17:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 shtator 2008 17:26888 × 1.001 (230 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
10 shtator 2008 16:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 shtator 2008 16:15888 × 1.001 (230 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
9 shtator 2008 19:35Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 shtator 2008 19:35888 × 1.001 (229 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Përdorimi global i skedës

Metadata