Stampa:Harta Holanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Netherlands location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Hollandë. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Hollandë)
emri Hollandë
koordinatat
skajore
53.7
3.1 ←↕→ 7.5
50.6
qendra e hartës 52°09′V 5°18′L / 52.15°V 5.3°L / 52.15; 5.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]