Skeda:Norway location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 2.215 × 2.353 pixel, madhësia e skedës: 1,32 MB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte von Norwegen

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 210 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 71.5° N
 • S: 57.6° N
 • W: 4.1° O
 • O: 31.6° O
English: Location map of Norway

Equirectangular projection, N/S stretching 210 %. Geographic limits of the map:

 • N: 71.5° N
 • S: 57.6° N
 • W: 4.1° E
 • E: 31.6° E
Data
Burimi own work, using
 • United States National Imagery and Mapping Agency data
 • World Data Base II data
Autori NordNordWest
Versione tjera

Derivative works of this file: Regenbogen location map.svg

Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme30 dhjetor 2017 21:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 dhjetor 2017 21:592.215 × 2.353 (1,32 MB)NordNordWestupd
25 tetor 2008 21:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 tetor 2008 21:262.215 × 2.353 (2,12 MB)NordNordWestcorrected
29 gusht 2008 08:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 gusht 2008 08:562.215 × 2.351 (2,12 MB)NordNordWest
28 korrik 2008 21:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 korrik 2008 21:122.214 × 2.351 (1,81 MB)NordNordWestsome corrections
28 korrik 2008 20:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 korrik 2008 20:472.214 × 2.351 (1,81 MB)NordNordWest{{Information |Description= {{de|Positionskarte der Norwegen}} Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 210 %. Geographische Begrenzung der Karte: * N: 71.5° N * S: 57.6° N * W: 4.1° O * O: 31.6° O {{en|Location map of [[:en:Norway|Norw

Përdorimi global i skedës

Metadata