Stampa:Harta Norvegjia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Norway location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Norway.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Norvegjia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Norvegjia)
emri Norvegjia
koordinatat
skajore
71.5
4.1 ←↕→ 31.6
57.6
qendra e hartës 64°33′N 17°51′E / 64.55°N 17.85°E / 64.55; 17.85

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]