Skeda:Portaan Syrjälän umpipiha Tammelassa.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.600 × 1.200 px, madhësia skedës: 560 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Suomi: Portaan Syrjälän umpipiha Tammelassa
Data
Burimi E bërë vet
Autori Urjanhai

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme25 gusht 2011 13:09Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 gusht 2011 13:091.600 × 1.200 (560 KB)Urjanhai{{Information |Description ={{fi|1=Portaan Syrjälän umpipiha Tammelassa}} |Source ={{own}} |Author =Urjanhai |Date =20110824 |Permission = |other_versions = }} Category:Tammela [[Category:Wooden bu
25 gusht 2011 13:09Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 gusht 2011 13:091.600 × 1.200 (560 KB)Urjanhai{{Information |Description ={{fi|1=Portaan Syrjälän umpipiha Tammelassa}} |Source ={{own}} |Author =Urjanhai |Date =20110824 |Permission = |other_versions = }} Category:Tammela [[Category:Wooden bu

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata