Skeda:Romania location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.611 × 1.152 pixel, madhësia e skedës: 409 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte von Rumänien

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 140 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 48.5° N
 • S: 43.4° N
 • W: 20.0° O
 • O: 30.0° O
English: Location map of Romania

Equirectangular projection, N/S stretching 140 %. Geographic limits of the map:

 • N: 48.5° N
 • S: 43.4° N
 • W: 20.0° E
 • E: 30.0° E
Data
Burimi own work, using United States National Imagery and Mapping Agency data
Autori NordNordWest
Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme2 tetor 2012 14:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 tetor 2012 14:311.611 × 1.152 (409 KB)PalosirkkaReverted to version as of 17:18, 5 September 2008 Location maps must remain very accurate
2 tetor 2012 13:13Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 tetor 2012 13:131.611 × 1.152 (203 KB)PalosirkkaScrubbed with http://codedread.com/scour/
5 shtator 2008 19:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 shtator 2008 19:181.611 × 1.152 (409 KB)NordNordWest
2 shtator 2008 10:52Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 shtator 2008 10:521.611 × 1.152 (408 KB)NordNordWest
7 korrik 2008 17:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 korrik 2008 17:48806 × 576 (386 KB)NordNordWest{{Information |Description= {{de|Positionskarte von Rumänien}} Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 140 %. Geographische Begrenzung der Karte: * N: 48.5° N * S: 43.4° N * W: 20.0° O * O: 30.0° O {{en|Location map of [[:en:Romania|

Përdorimi global i skedës

Metadata