Jump to content

Stampa:Harta Rumania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Romania location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Romania.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Rumania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Rumania)
emri Rumania
koordinatat
skajore
48.5
20.0 ←↕→ 30.0
43.4
qendra e hartës 45°57′N 25°00′E / 45.95°N 25°E / 45.95; 25