Skeda:Seljord-telemark-norway.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.080 × 1.440 px, madhësia skedës: 1,87 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Seljord, Telemark, Norway

Data
Burimi E bërë vet
Autori Algkalv (talk)

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme29 mars 2010 07:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 mars 2010 07:452.080 × 1.440 (1,87 MB)Algkalvcrop
29 mars 2010 07:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 mars 2010 07:432.080 × 1.560 (2,36 MB)Algkalvcrop
20 janar 2009 01:29Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 janar 2009 01:292.080 × 1.560 (2,36 MB)Algkalv{{Information |Description=Seljord, Telemark, Norway |Source=self-made |Date=2007-10-13 |Author= Algkalv (~~~) |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata